O KANCELARII

Kancelaria Radców Prawnych “Orzeł & Orzeł” od lat świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym. Nasza Kancelaria to zespół błyskotliwych, ambitnych i, co bardzo istotne, zgranych ze sobą radców prawnych, aplikantów i prawników, pracujących w przeszłości w największych, prestiżowych kancelariach radcowskich i adwokackich.

Fachowcy tworzący Kancelarię w swojej pracy zawodowej pomagali między innymi rodzinom ofiar tragedii, do której doszło na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich, obsługiwali spółki kapitałowe i osobowe różnych branży, stoczyli wiele zwycięskich batalii sądowych przed sądami wszystkich szczebli, włącznie z Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym, reprezentowali wreszcie kluby sportowe przed Piłkarskim Sądem Polubownym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Suma zdobytych przez nas w szerokim spektrum prawniczego rzemiosła doświadczeń, pozwala nam twierdzić, że dokonany przez Państwa wybór i powierzenie właśnie nam swojej sprawy, będzie rozwiązaniem dla Państwa optymalnym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy oceniani przede wszystkim przez pryzmat skuteczności w załatwieniu konkretnej sprawy, tej najważniejszej w danym momencie dla Klienta np. sprawy spadkowej, rozwodowej, odszkodowawczej, czy też gospodarczej. Dlatego też, zgodnie z naszym mottem, do każdego zleconego nam problemu podchodzimy z największym zaangażowaniem, profesjonalizmem, empatią i głębokim przeświadczeniem, że nadrzędnym celem jest wygranie sprawy i osiągnięcie tym samym satysfakcji podwójnej: Państwa oraz naszej.

Rozumiejąc, że finalny sukces jest pochodną wielu czynników, dużą wagę w naszej pracy przywiązujemy do relacji z Klientem. Wychodzimy z założenia, że to właśnie Klient zna najlepiej stan faktyczny sprawy, która go dotyczy, niejednokrotnie przytłaczając, czy nawet gnębiąc. Z tego względu, należyta komunikacja z Klientem może w konsekwencji mieć realny wpływ na wynik sporu sądowego. Podczas pierwszego spotkania poinformujemy więc Państwa także o sposobach komunikowania się z nami, uwzględniając Państwa sugestie co do częstotliwości odbywanych spotkań. Ustalenia te mogą być oczywiście na bieżąco modyfikowane, w zależności od rozwoju sprawy. Zapewniamy, że w toku sprawy, od jej wszczęcia aż do prawomocnego zakończenia, będziecie Państwo na bieżąco informowani o kolejnych podejmowanych przez nas czynnościach oraz stanowisku strony przeciwnej.

Każdy, kto nas zna, może poświadczyć, że jesteśmy ludźmi pełnymi optymizmu i wiary w sukces wszystkich prowadzonych przez nas spraw. Wiemy jednocześnie z doświadczenia, że czasem zwykły żart potrafi rozluźnić atmosferę, przyczyniając się w niemałym stopniu do sprawniejszego wypracowania koncepcji odpowiadającej obu stronom. Starannie przygotowujemy się do każdej rozmowy, pamiętając, że oprócz warstwy merytorycznej, istnieje jeszcze sfera mentalna. Prowadząc np. liczne sprawy rozwodowe, czy alimentacyjne, niejednokrotnie przekonaliśmy się, że dodanie otuchy i nadziei na przyszłość jest wartością nie do przecenienia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tym zakresie, podjęliśmy dodatkowo współpracę z psychologami oraz mediatorami.

Adwokat radca prawny, porady prawne Tarnowskie Góry

Przyjdź do nas, porozmawiaj, opowiedz o swoim problemie i przekonaj się, że każdy problem może w rzeczywistości oznaczać szansę na pozytywne zmiany w życiu. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyś tę szansę wykorzystał.

I pamiętaj, sprawy naprawdę są po to, żeby je wygrywać !

 • Korzystne rozstrzygnięcie w sporze z ZUS
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Korzystne rozstrzygnięcie w sporze z ZUS
  Korzystne rozstrzygnięcie w sporze z ZUS o...
 • Wygrana z ZUS
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Wygrana z ZUS
  W wyroku z dnia 28 lutego 2018...
 • Wygrana z bankiem
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Wygrana z Bankiem
  W wyroku z dnia 18 października 2017...
 • blank
  CZYTAJ WIĘCEJ
  Nowa siedziba
  W związku z rozwojem Kancelarii i powiększeniem...

NASZ ZESPÓŁ

Jarosław Orzeł
Jarosław Orzeł
Założyciel Kancelarii. Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Agnieszka Orzeł
Agnieszka Orzeł
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Monika Jaroch
Monika Jaroch
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Katowicach.
Agata Wojaczek
Agata Wojaczek
Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Michalina Nowaczyk
Michalina Nowaczyk
Studentka III roku kierunku prawo na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

420

BIEŻĄCYCH SPRAW

730

ZAKOŃCZONYCH SPRAW

15

LAT DOŚWIADCZENIA

7

OSÓB W ZESPOLE

NASZA KANCELARIA